Doprava zdarma za štandardnú objednávku cez 50 EUR
IMG-LOGO
Your Cart

Inovácie

Post Title Post Title

INOVÁCIA KABELIEK OD MONSI HAND

Poznáte ten nepríjemný pocit keď sa vám vybíja batéria na telefóne a Vy sa neviete dostať k elektrickej zásuvke? A aj keď áno tak nemáte u seba nabíjačku? Prinášame Vám jednoduché ale praktické riešenie! Teraz si môžete od nás každú jednu tašku alebo kabelku objednať s elegantne zabudovanou POWERBANKOU.

Post Title

ČO JE TO POWERBANKA?

POWERBANKA je prenosná nabíjačka, s ktorou si môžete nabíjať napr. mobilný telefón alebo tablet. POWERBANKA je jednoducho šikovné zariadenie, ktorým si nabijete svoje prenosné USB zariadenia bez použitia elektrickej zásuvky, ak ste napríklad práve na cestách alebo v prírode. Môžete čerpať energiu v nich uloženú a po vyčerpaní stačí POWERBANKU zase nabiť.

Inovujte svôj štýl kabeliek

IMG

NABÍJAŤ TELEFÓN V KABELKE?

Áno, my sme teraz túto praktickú vec elegantne zabudovali do našich tašiek a kabeliek. POWERBANKA je zabudovaná z vnútornej strany kabelky z ktorej sa dá jednoducho odinštalovať pomocou zipsu. Vedľa POWERBANKY sa nachádza aj úložný priestor s nabíjacím káblom pre mobilný telefón alebo iné prenosné zariadenia. Nabíjať môžete zariadenia s micro USB / USB-C konektorom (Smartfóny s operačným systémom Android/MP3 prehrávače) alebo iPhone/iPad/iPod s konektorom lightning.

Post Title

AKÁ JE KAPACITA VSTAVANEJ POWERBANKY?

Použité POWERBANKY v Monsi Hand kabelkách sú kvalitné celohliníkové od firmy XIAOMI. Kapacita vstavanej powerbanky je 5000 mAh, súčasné mobilné telefóny majú kapacitu batérie s priemerom 3000 mAh. Powerbanka Vám vystačí na nabitie vášho telefónu cca jeden až jeden a pol krát. V realite však vstavaná powerbanka bude slúžiť najmä pri neočakávaných situáciách a tak vám môže pomôcť oveľa viac krát. Tašky a kabelky so vstavanou powerbankou vyrábame iba na objednávku.

monsihand.sk

IMG