Doprava zdarma za štandardnú objednávku cez 50 EUR
IMG-LOGO
Your Cart

Embroidery

Strojové vyšívanie

Vyšívanie je ozdobovanie stehmi, ozdobné šitie, resp. takéto zhotovovanie niečoho. Výšivka alebo zriedkavo vyšívanie je ozdoba vzniknutá vyšívaním alebo vec s takouto ozdobou. Vyšívanie sa dá robiť ručne alebo na stroji. Pri strojovom vyšívaní je látka alebo koža, na ktoré sa vyšíva, uchytené v špeciálnom ráme. Najčastejším podkladovým materiálom pre vyšívanie je plátno, látka alebo koža. Výsledkom vyšívania je ozdoba napríklad na blúzke, obruse, prestieraní alebo na inom druhu textilu či kože. Ozdobou môže byť aj logo.

Najznámejšie sú ľudové výšivky. Ich typickou vlastnosťou je prírodná farebnosť a krása vzorov.


Post Title

Kusové a malosériové vyšívanie

Chcete tričko, bundu, sukňu či uterák s vlastným obrázkom alebo logom? Ponúkame Vám strojové vyšívanie od jedného kusu kvalitným Japonským vyšívacím strojom.

Post Title

K vytvoreniu výšivky je najprv nutné dodať predlohu, ktorú môžete zaslať v požadovanom grafickom formáte na náš e-mail spolu s požadovanou veľkosťou. Potom pripravíme program pre vyšívací stroj. Cenu výšivky Vám vyrátame po zaslaní konkrétnych dát na e-mail: monsihand@monsihand.sk. Obrázky môžete posielať vo formátoch: .png, .jpg, .jpeg, .bmp, .gif, .svg, .pdf. Výšivku si samozrejme môžete vybrať aj z nášho portfólia z galérie nižšie.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Post Title

Post Title

Post Title Post Title Post Title